• News
    • Single News

Blog

ODLIČNA ELA ŽAGAR

Absolutnega državnega prvenstva v Kopru se je udeležilo 224 plavalcev in plavalk iz 21 klubov Slovenije. Naš klub so zastopali 4 plavalci in 1 plavalka.

Najboljše rezultate je dosegla ELA ŽAGAR, ki si je priplavala 3x B-finale, skupaj je 7x skočila v vodo in dosegla 6 osebnih rekordov. Najboljšo uvrstitev je zabeležila v disciplini 100 m hrbtno. Zmagala je v B-finalu, kar je pomenila skupno 9. mesto. Na 50 m delfin je bila skupno 14., na 50 m hrbtno zasedla 15. mesto. Ela je na absolutnem državnem prvenstvu bila najmlajši letnik, ki se je tega tekmovanja sploh lahko udeležil.

Med fanti je zablestel ALEN LUSKAR, v kategoriji mlajših članov do 23. Let je zasedel 4. mesto na 50 m hrbtno. V disciplini 50 m prosto si je naredil osebni rekord.

Njegov brat MAKSIM LUSKAR se je izboljšal in odplaval osebni rekord v disciplini 400 m prosto.

JAN KIKER in TILEN GROBELNIK sta tokrat ostala brez osebnih rekordov.

Začetkom februarja nas čaka mladinsko in kadetsko DP in upamo na še boljše rezultate.